List ojca do córki. Moje tłumaczenie

Życzę Ci udanego dnia!

Polecam

List napisany przez ojca co córki, znaleziony na jednym z portali amerykańskich. List jest moim tłumaczeniem.

Moja Malutka,

Ostatnio Twoja mama i ja szukaliśmy odpowiedzi na jakieś pytanie w Google. Nie zdążyliśmy jeszcze wpisać całego naszego pytania, kiedy Google próbował sam je dokończyć, wskazując tym samym na najpopularniejsze frazy. Na samym szczycie tych najbardziej nurtujących ludzi problemów , znalazło się pytanie „Jak utrzymać jego zainteresowanie”.

Byłem zszokowany. Przewertowałam kilka z setek artykułów, które dawały rady typu jak być seksowną i zmysłową, kiedy przynieść mu piwo, a kiedy zrobić kanapkę, w jaki sposób sprawić, aby on poczuł się tym mądrzejszym i lepszym w związku.

Wściekłem się.

Malutka, pamiętaj, to nie jest, nie było i nigdy nie będzie Twoim obowiązkiem, aby „utrzymywać jego zainteresowanie”.

Malutka, Twoim jednym obowiązkiem będzie wiedzieć, w najgłębszym zakątku Twojej duszy, w miejscu, które nie może zostać zniszczone przez odrzucenie, stratę i czyjeś ego, że ty sama jesteś godna zainteresowania. (Jeśli będziesz pamiętać, że każda osoba na tym świecie jest warta zainteresowania, walka o Twoje życie, będzie w dużej mierze wygrana, ale to jest temat na inny list).

Jeśli będziesz wierzyć w swoją wartość, będziesz osobą atrakcyjną, w najważniejszym tego słowa znaczeniu. Przyciągniesz do siebie chłopca, który jest zarówno godny zainteresowania, jak i zapragnie spędzić swoje jedyne życie, inwestując swoje serce tylko w Ciebie.

Malutka, chciałbym Ci opowiedzieć o chłopcu, dla którego nie trzeba będzie szukać sposobów na podtrzymanie zainteresowania, bo on sam będzie wiedział, że jesteś interesująca:

Nie obchodzi mnie, czy będzie trzymał łokcie na stole podczas kolacji – tak długo jak utrzyma na Tobie wzrok, za każdym razem gdy zauważy jak Twój nosek marszczy, gdy się uśmiechasz. I nie będzie mógł oderwać wzroku.

Nie obchodzi mnie, że nie będzie chciał grać ze mną w golfa – tak długo, jak będzie chciał grać z dziećmi, które mu dasz i które, okażą się tak samo wspaniałe i czasem tak samo frustrujące, tak Ty.

Nie obchodzi mnie, jeśli nie będzie podążał za pieniędzmi – tak długo jak będzie podążał za głosem swojego serca i ten głos zawsze doprowadzi go do Ciebie.

Nie obchodzi mnie, czy będzie silny – tak długo jak umożliwi Tobie wzmacnianie siły Twojego charakteru.

Nie obchodzi mnie, na kogo będzie głosował – tak długo jak będzie budził się obok Ciebie każdego ranka i codziennie będzie wybierał Ciebie na najważniejszą osobę w Waszym domu i w jego sercu.

Nie obchodzi mnie, jaki będzie jego kolor skóry – tak długo jak będzie malował płótno Waszego życia kolorem cierpliwości, poświęcenia, wrażliwości i czułości.

Nie obchodzi mnie czy zostanie wychowany w tej, tamtej, czy jeszcze innej religii – tak długo jak zostanie wychowany w wartościach i uczyni Twoi życie wartościowym.

A na koniec, moja Malutka, jedyną rzeczą, jaką powinnaś zrobić, aby „utrzymać jego zainteresowanie”, to pozostać sobą.

Twój wiecznie zainteresowany Tobą mężczyzna,

Tatuś.

list ojca do córki miłość relacje
- Advertisement -spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Koniecznie przeczytaj

- Advertisement -spot_img

Polecam!!!

- Advertisement -spot_img